O nas

sklep Serpe wejście

Doświadczenie, wysoka jakość, najlepsze materiały, bogata oferta, sprawdzeni dostawcy, zgodność z aktualnymi trendami – to najważniejsze elementy, które budują markę Serpe.
Od 22 lat udowadniamy, że meble mogą być zarówno funkcjonalne, komfortowe, jak i piękne. Naszym największym osiągnięciem są zadowoleni Klienci, którzy nam zaufali i w oparciu o nasze produkty zaaranżowali swoje wnętrza a ich pozytywne opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że oferta Serpe Meble to najlepsze meble i kuchnie w Szczecinie.
Nasza oferta obejmuje meble kuchenne na wymiar Polskiego producenta Meble KAM. Materiały i okucia o najwyższej jakości zapewniają wieloletnią trwałości i funkcjonalność.

Wiemy, że każdy z Państwa ma inną wizję idealnego wnętrza, a naszym zadaniem jest ją zrealizować. Bogata oferta naszych produktów, charakteryzująca się różnorodnym wzornictwem i stylistyką, pozwala wykreować przestrzeń dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Wykonując meble kuchenne na wymiar, przygotowujemy fachowy projekt zabudowy pomieszczenia, który ściśle konsultujemy z Klientem. Dzięki temu mamy pewność, że wykonana przez nas kuchnia będzie w pełni zgodna z oczekiwaniami jej użytkowników.
Jesteśmy otwarci na Państwa opinie, sugestie i spostrzeżenia. Są one dla nas cenną wskazówką do dalszego rozwoju i pozwalają dostosowywać nasz asortyment do Państwa potrzeb.

Do zobaczenia w salonie mebli Serpe w Szczecinie!          

Meble najlepszej jakości

Tacy producenci jak Blum, Peka, Egger czy Pfleiderer, zapewniają

Projekt i zamówienie

Na podstawie pomiarów wykonujemy projekt 3D

Montaż i Dostawa

Montaż kuchni na "gotowo" wraz z AGD

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Naprawa mebli kuchennych w trakcie gwarancji i po gwarancji

PPL Blum szuflady wewnętrzne